Beata Kijak

Kontakt

789 371 090

Adres

ul. Limanowskiego 12/4
33–100 Tarnów

Beata Kijak adwokat

motto: zawsze w słusznej sprawie

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Aplikację adwokacką odbyła przy Świętokrzyskiej Izbie Adwokackiej w Kielcach. Swoje doświadczenie nabyła w jednej z wiodących kancelarii adwokackich w Tarnowie oraz Tarnobrzegu, w których to zajmowała się głównie zagadnieniami związanymi z obsługą podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z branży budowlanej i handlowej. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem windykacji należności, prawie karnym oraz w prawie rodzinnym.

Piotr Cholewa

Kontakt

570 150 999

Adres

ul. Rynek 9 lok. 6
32-700 Bochnia

Piotr Cholewa adwokat

motto: Działaj tak by unikać niepotrzebnych konfliktów. W sytuacji spornej zawsze zachowuj spokój - złość sama w sobie nie jest argumentem.

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Aplikację adwokacką odbył przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej w Krakowie. Swoje doświadczenie prawnicze nabył we wiodącej tarnowskiej kancelarii adwokackiej, a także w jednej z profesorskich kancelarii adwokackich w Krakowie. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w szczególności zagadnieniach z zakresu prawa pracy, jak również w profesjonalnym zastępstwie prawnym klientów korporacyjnych we wszelkich postępowaniach przed sądami.

Mateusz Cichy

Kontakt

607 608 882

Adres

ul. Limanowskiego 12/4
33–100 Tarnów

Mateusz Cichy adwokat

motto: Prawo jest sztuką tego co dobre i słuszne

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Aplikację adwokacką odbył przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe nabywał pracując w jednej z największych tarnowskich kancelarii adwokackich, a także prowadząc indywidualną praktykę adwokacką. Zainteresowania zawodowe obejmują prawo cywilne i gospodarcze, ze szczególnym uwzględnieniem umów w obrocie gospodarczym, a także prawo administracyjne związane z realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych.